Відео Верховини

Верховина така маленька, що її можна обійти за один день, і така велика, що її можна досліджувати щодня. І щодня відкривати для себе нові куточки чарівної природи, знаходити автентичні будинки та колоритні подвір'я.

Пейзажі Верховини, її величні гори, її гостинні люди, збережені традиції та обряди, з якими знайомлять місцеві музеї, надихають на створення чудових відео.

Відео Верховини відкриває нам нові ракурси, нові горизонти, надає крила і ми можемо милуватися гірськими краєвидами дійсно з висоти пташиного польоту.

Завдяки відео можна пробігтися гірськими стежками, поблукати лісом, злетіти як птах та осягнути оком безкрайні ліси та полонини.

Збірка відео про Верховину та Верховинський район

 

 

Політ над весняною Костричею

Кострича — гірський хребет, найвища вершина 1586 м над р.м. Весною тут розквітають крокуси (бриндуші), а влітку на полонинах випасають корів та овець.


 

Верховина влітку з висоти пташиного польоту

Вражаючі краєвиди Верховини та визначних місць, гори, вкриті густими смерековими лісами, зелені полонини та неймовірна атмосфера літнього відпочинку в горах.


 

Доторкнутися до Піп Івана

Гора Піп Іван (місцева назва Попіван) — одна з найвищих вершин в Українських Карпатах, висота 2028 м над р.м.


 

Писаний камінь

Таємнича і цікава гора Писаний Камінь з висоти пташиного польоту, знята з квадрокоптера, створює враження безмежного польоту. Навколишні краєвиди захоплюють і змушують повертатися на це місце знову і знову.


UA RU EN


смт. Верховина, Верховинський район, Івано-Франківська область, Україна

 

Email: info@vverhovynu.com