Верховина

Верховина — це

  • Вражаючі гірські ландшафти, адже Верховинський район розташований у найвищій частині Українських Карпат.
  • Чисте гірське повітря, адже поруч не має жодного промислового виробництва, а найближчі великі міста знаходяться за більш ніж 120 км.
  • Самобутня культура, звичаї та традиції Карпат, спробуйте переконатися в цьому самі!

Іван Франко про Верховину:

«Ось Жаб'є, Гуцульська столиця…»

Туризм та відпочинок у Верховині

Верховина — гірське селище в Карпатах, Верховинський район розташований в межах гірських масивів Чивчини, Гриняви та Чорногора — найвищого гірського масиву Українських Карпат. Верховинський район - найвисокогірніший район України. Природа Верховини зумовила розвиток пішохідного та рекреаційного туризму, зеленого та сільського туризму.

З Верховини починаються безліч туристичних маршрутів по навколишніх горах. Серед пішохідних маршрутів є ті, що підходять для початківців, і ті, які обирають досвідчені мандрівники. А велосипедні маршрути простягаються на десятки кілометрів.

І влітку, і зимою Ви неодмінно знайдете найкращий відпочинок для себе та своєї родини.

Верховина — адміністративний центр Верховинського району Івано-Франківської області

Верховина — селище в Івано-Франківській області, про яке перші письмові згадки відомі з 1424 року. До 1962 року мало назву — Жаб'є. Кількість населення в селищі Верховина за офіційними даними — 5 412 осіб. Площа території селища — 51,80 км2. Густота населення — 104 особи на 1 км2. У Верховинському районі проживає близько 30 000 осіб, площа району 1260 км2. Густота населення Верховинського району — 23 особи/км


смт. Верховина, Верховинський район, Івано-Франківська область, Україна

 

Email: info@vverhovynu.com