Верховина сортує сміття

Про проект

Все почалося у вересні 2017 року на самісінькому початку золотої карпатської осені. Тоді нам дуже хотілося, щоб ліси та річки Карпат були вільні від сміття, щоб мальовничі гірські ландшафти Верховини приваблювали гостей зі всієї країни і вони могли насолоджуватися красою Карпатської природи без сміття. 

Ми прагнули змінити ставлення суспільства до сміття  як до непотребу на ставлення до сміття як до цінної вторинної сировини, якій не місце на стихійних звалищах в лісах та вздовж берегів річок. 

В лютому 2018 ми об'єдналися в громадську ініціативу "Верховина сортує сміття", яка в жовтні 2018 року створила громадську організацію «Зелене серце Карпат».

Наша мета

Мета нашого проекту "Верховина сортує сміття" покращити стан навколишнього середовища, запобігти шкідливому впливу сміття на здоров’я населення та покращити туристичну привабливість краю шляхом запровадження сортування сміття у гірському містечку Верховина.

Завдання, які ми ставимо перед собою: привернути увагу громадськості до проблеми сміття та його утилізації; активізувати діяльність громадських активістів та сприяти формуванню екологічної свідомості суспільства.

UA RU EN


смт. Верховина, Верховинський район, Івано-Франківська область, Україна

 

Email: info@vverhovynu.com