Яворів - центр ліжникарства в Карпатах

Яворів — село в Косівському районі, відстань від Верховини — 21 км. Яворів — відомий центр ліжникарства в Карпатах, село, яке славиться гуцульськими ремеслами та майстрами. В селі Яворів майже в кожній хаті створюють прекрасні вироби — гуцульські ліжники.

Дорога до Яворова проходить через мальовничій Буковецький перевал (835 м) вздовж гірської річки Буковець, яка бере свій початок з однойменного перевалу, має асфальтне покриття.

Ліжники

Ліжник — плетений руками виріб з овечої шерсті. Гуцульські ліжники використовується як ковдра, покривало, килим, ним застеляють лавки, бричкі, санки, взимку вкривають коней. Ліжник дуже теплий та має цілющі властивості.

В Яворові можна отримати майстер-клас з плетіння ліжника, познайомитися з гуцульськими майстринями та замовити ліжник власного дизайну або придбати вже готові вироби.

Приємне тепло, відчуття затишку та спокою вам подарують гуцульські ліжники з овечої шерсті. Зроблені з душею, виключно руками та за спеціальною технологією гуцульські ліжники служать не одне десятиліття та дарують цілюще тепло кожної зими. Переконайтеся в цьому і Ви!

UA RU EN


смт. Верховина, Верховинський район, Івано-Франківська область, Україна

 

Email: info@vverhovynu.com