Музей Галєрія гуцульських традицій та обрядів

Музей Галєрія гуцульських традицій та обрядів — приватний музей у Верховині, присвячений збереженню гуцульських традицій та обрядів. Господиня музею Павла Рашковська в цікавій бесіді за горнятком гарбати  розкаже Вам про звичаї, обряди та народні прикмети, що сформувалися на Гуцульщині в давні часи і існують по наш час.

 

 

 

Музей Галєрія традицій та обрядів — це:

  • знайомство з гуцульськими традиціями та обрядами
  • одягання в гуцульське вбрання і фотографування
  • майстер-класи гуцульської кухні, приготування страв на печі
  • зцілення живою ватрою

Під час ознайомлення з гуцульськими традиціями та обрядами пригощають трав'яним чаєм, розповідають цікаві історії гуцульською говіркою, очищують живою ватрою та знайомлять з колекцією родинних вишиванок з давньою історією.

Перемітка

В музеї Ви можете прийняти участь в майстер-класі з пов'язування перемітки, переодягнутися в традиційне гуцульське вбрання та відчути на собі дух гуцульських традицій. Майстер-клас проводить господиня музею Павла Рашковська, яка дбайливо зберігає давні гуцульські традиції і передає їх наступним поколінням.

Перемітка — елемент жіночого гуцульського вбрання, що має особливе значення для гуцулів. Пов'язування перемітки нареченій символізує утвердження її як заміжньої жінки. Перемітка має символічне значення, служить оберегом всієї родини. І хоча пов'язування перемітки — обряд, сформований в давні часи, тут, на Гуцульщині, досі зберігають цю традицію.

Контактний телефон та адреса музею Галєрія гуцульських традицій та обрядів

Музей знаходиться в центрі селища Верховина у підніжжя гори Швейкова.

Телефон: +38-097-672-79-00 Павла Рашковська

Адреса: Верховина, вул. Ю. Соломійчука,5/2

Сторінка у facebook —  Музей галЄрія традицій та обрядів


смт. Верховина, Верховинський район, Івано-Франківська область, Україна

 

Email: info@vverhovynu.com