Рафтинг в Карпатах

Рафтинг в Карпатах— сплав по швидкій гірській річці з подоланням порогів на надувному човні або байдарці. Як вид активного відпочинку, рафтинг в Карпатах набуває все більшої популярності серед тих, хто прагне відчути адреналін та випробувати власні сили.

Рафтинг у Верховині

Рафтинг в Карпатах. Верховина, ріка Чорний Черемош

Рафтинг у Верховині — один із найпопулярніших видів активного літнього відпочинку в Карпатах. Природа створила тут прекрасні умови для рафтингу. Через Верховину протікає гірська ріка Чорний Черемош, яка бере свій початок в горах Верховинщини на межі з Румунією. Протікаючи мальовничою долиною, Чорний Черемош стає потужною гірською рікою, в яку впадає безліч гірських потоків, що навесні живлять його талою водою та забезпечують достатній для рафтингу рівень води.

Кожного року на початку травня безліч туристів з усієї України та ближніх країн долають сотні кілометрів, щоб зустрітися на берегах Чорного Черемошу та отримати шалений драйв від рафтингу в Карпатах.

Під час рафтингу на Чорному Черемоші відчуйте силу природи, нестримну течію гірської ріки, адреналін та незабутні враження!


Сплав по Чорному Черемошу у Верховині

Сплав по Чорному Черемошу може тривати від декількох годин до цілого дня, в залежності від обраного Вами маршруту. А якщо Ви прихильник відпочинку в наметових містечках, оберіть кількаденний рафтинг з організованим трансфером та проживанням в наметі.

Маршрут сплаву по Чорному Черемошу проходить через села Верховинського району: Зелене, Топільче, Красник, Ільці, Верховина, Верхній Ясенів та інші. Сезон для рафтингу у Верховині триває з квітня по жовтень.

 

Під час сплаву по Чорному Черемоші організовуються:

  • наметові містечка на берегах річки
  • трансфер речей під час сплаву
  • харчування на облаштованих зупинках для відпочинку

Обираючи кількаденні тури рафтингу Ви повністю поринете в атмосферу активного відпочинку та захоплення природою Карпат, побачите дикі куточки Карпат та відчуєте шалений драйв, долаючи пороги та минаючи скелясті береги Чорного Черемошу.

Кемп Білий Слон

Контакти: 098-999-88-73

e-mail: ture@ture.ua

Наш сайт www.ture.ua

 

UA RU EN


смт. Верховина, Верховинський район, Івано-Франківська область, Україна

 

Email: info@vverhovynu.com