Гуцульські свята та фестивалі

Прагнете відчути весь колорит Верховини? Відвідайте гуцульські свята, приєднайтеся до цікавого світу гуцульських традицій та звичаїв!

Такі традиції цього краю як проводи на полонину, гуцульське весілля та різдво на Гуцульщині - не залишать вас байдужими.

 

Проводи на полонину - велике гуцульське свято для місцевих жителів. Починаючи з травня пастухи залишають домівки та відправляються на високогірні пасовища - полонини, де випасають худобу, варять бринзу, коптять будз та розганяють трембітами хмари. Життя та побут на полонині не з легких, але якщо ви не боїтесь зливи серед літнього дня, снігу в травні та праці з ранку до ночі, похід на полонину відкриє Вам нові можливості для активного відпочинку.

 

Гуцульське весілля - одне з найяскравіших свят, сповнених традиціями та звичаями. Наречені та гості вдягаються в національний одяг, прикрашають коней, до світанку грають гуцульські музики, безліч забав, жартів, танців.

 

Різдво на Гуцульщині - велике релігійне свято, до якого готуються заздалегідь. Під час різдва всюди чутно різдвяні коляди, гуцули відвідують родичів та друзів, ходять з вертепами та вітають один одного.

Фестивалі


Черемош-Фест 2015

24.07 - 26.07.2015

урочище Запідок, с.Верхній Ясенів,  Верховинський район

UA RU EN


смт. Верховина, Верховинський район, Івано-Франківська область, Україна

 

Email: info@vverhovynu.com